Biz Kimiz?

Biz kimiz?

Bunagidelim ; ülkemizde gerçekleştirilen konser, tiyatro ve çocuk etkinliklerini takip edebileceğiniz bir platformdur. Bunagidelim ailesi olarak amacımız herhangi bir ticari kaygı gözetmeksizin sanata ve sanatçıya destektir.

İnternet hizmetlerinin kullanımının yaygınlaşması ve bilgi paylaşım kolaylığı gibi nedenlerden dolayı son zamanlarda bilgi kirliliği malesef hadsafhaya ulaşmış durumdadır. Başta İstanbul, Ankara, İzmir , Bursa, Eskişehir olmak üzere ülke çapındaki tüm konser, tiyatro ve çocuk etkinliklerine ait en doğru ve öz bilgilere tek bir sayfa üzerinden ulaşabilceğiniz bir platform olmak öncelikli hedefimiz.

Sitemizde ilgili etkinlige dair tarih-saat, şehir, konum, salon, bilet fiyat bilgisinin yanı sıra ; düzenleyen ozganizasyon firma bilgileri, etkinliğin içeriği ve sahne alan sanatçılar hakkında detaylı bilgiye kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Sizlerinde bilgi paylaşımı yoluyla bizlere destek vereceğinizden hiç süphemiz yok. Bizlerinde katkılarınız sayesinde elimizden geldiği ölçüde platformumuzu güncel bilgilerle donatmaya azami derecede özen gösteceğimizden şüpheniz olmasın.

Çok değerli katkılarınız için Bunagidelim.net ailesi olarak şimdiden teşekkürü bir borç biliriz.

Başa dön tuşu